KONST / Litografier / Färglitografi 14177204
*
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2021
kl 20:33:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 22:45:27
1
700 kr
5/9 17:32:09
2
1.000 kr
6/9 18:54:45
3
900 kr
6/9 18:54:46
2
1.000 kr (Budbetjänt)
6/9 18:55:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/9 22:45:27 | 1 | 700 kr |
5/9 17:32:09 | 2 | 1.000 kr |
6/9 18:54:45 | 3 | 900 kr |
6/9 18:54:46 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
6/9 18:55:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09